הסעות לטיולים לכל יום בשנה

5 אתרי חובה בירושלים לביקור תיירים.

עם בוא החגים המשפחה מחו"ל הגיעה לארץ לביקור קצר והם מתכננים טיול ברחבי העיר ירושלים. מעבר לשכירת אמצעי הסעות תיירים מתאים, אתם מעוניינים לתכנן בעבורם מסלול אטרקטיבי ומעניין. לאילו מקומות בכלל כדאי להביא אותם? להלן המלצה על כמה מקומות תיירותיים חשובים מאד ומרכזיים – שגם אתם וגם האורחים שלכם ישמחו לבקר בהם.

הסעות תיירים

המקומות שאסור לוותר עליהם

הכותל המערבי
מדובר כנראה על אחד האתרים המפורסמים ביותר בירושלים, בוודאי עבור כל אדם יהודי. אם יש לכם תיירים יהודים – זה צריך להיות האתר הראשון שרכב ההסעות צריך לעצור בו. שימו לב שגם אם מדובר על קבוצת תיירים שאינם יהודים, רצוי מאד לקחת אותם לביקור בכותל המערבי – שהרי מדובר על שריד היסטורי שמרתק ומפעים אנשים מכל העולם ומכל דת.

מנהרות הכותל
אתר חשוב מאד שנמצא בסמוך לכותל עצמו. המנהרות מתארות למעשה את ההיסטוריה והארכאולוגיה של הכותל המערבי, כולל שכבות שלו שהקהל לא הכיר עד לפני כמה שנים בלבד. ניתן להזמין סיורים מודרכים בשפות רבות – לרווחת התיירים שלכם.

כנסיית הקבר
זהו כמובן אחד מהאתרים הקדושים ביותר לכל הנוצרים ברחבי העולם. אם מדובר על קבוצת תיירים נוצרית, יש להניח שהם בעצמם לא יוותרו על ביקור בכנסיית הקבר שכן על פי אמונתם – שגם הייתה קבורה גופתו של ישו עד שהוא עלה השמימה. גם כאן, כמובן שאפשר להביא מבקרים בני כל דת – שכן המקום הוא מרתק וייחודי.

יד ושם
אחד מהמוזיאונים החשובים ביותר בירושלים, בישראל ואולי אף בעולם כולו. זהו המוזיאון המרכזי שמתעד את כלל התרחשות השואה. המוזיאון עצמו בנוי בצורת מסלול ייחודי מאד. ניתן לשכור גם מדריכים קוליים בכל שפה שהיא, מה גם שהכניסה למוזיאון היא חינמית ומכאן הוא יכול להתאים למבקרים רבים.

שוק מחנה יהודה
אחד המקומות הכי חמים קיום בארץ ובירושלים בפרט, זהו שוק מזון וביגוד הנמצא מן הסתם בשכונות מחנה יהודה ומשמש כשוק המרכזי של ירושלים הבנוי משני רחובות מקבילים אשר מחברים בינהם מספר רחובות צרים. בין שלל הדוכנים והחניות ניתן למצוא מגוון בתי קפה ומסעדות מעולות להנות ממגוון ריחות, צבעים וטעמים.

ומה עם ארוחת צהריים ואתרי קניות?

כמובן שההסעות צריכות להביא את קבוצת התיירים לא רק לאתרים היסטוריים אלא גם למרכזי הקניות השונים. אפשר כמובן לבקר במרכז ממילא המפורסם, שם יש שפע של חנויות מכל תחום, וכן בתי קפה ומסעדות.