סוגי הסעות לגיל הזהב

שירותי הסעות יכולים להישמע לכם דומים מאוד אך יש ביניהם הבדלים קטנים שהמשמעות שלהם גדולה. למשל, אמנם גם הסעות ילדים וגם הסעות לגיל השלישי יתבצעו באותם רכב הסעות אך בכל זאת הן שונות באופיין. זה הזמן להבין אלו סוגי הסעות לגיל הזהב קיימות, לאן הן נוסעות וכמה הן עולות.

לאן גיל הזהב זקוק לשירותי הסעות?

גיל הזהב הוא הגיל הכי רגיש שיש. אפילו שירות די בסיסי כמו הסעות יכול להיות שונה מאוד בגיל זה, כי בזמן נסיעה המבוגרים יכולים לסבול מבעיות רבות שאנשים צעירים יותר לא היו סובלים מהם. בני הגיל השלישי צריכים להגיע לכל מיני מקומות שחלקם לא קשורים בכלל לגיל שלהם. אמנם הם צריכים להגיע לבית האבות, לדיו המוגן או לבקר את בני משפחותיהם אך הם זקוקים גם להסעות לימי סיורים, לחתונות ולכל מיני מקומות שגם אנשים בגילאים אחרים זקוקים להם. שירותי ההסעות יהיו שונים כיוון שהם מצריכים נסיעה איטית ורגועה יותר, מקומות מרווחים ומאחזי ידיים נוחים וגם יחס שונה מהנהג.

אלו סוגי הסעות קיימות לגיל הזהב?

מבחינת רכבי ההסעה אין כל שוני בין הסעות לגיל הזהב לבין הסעות אחרות. גם הסעות לגיל הזהב יכולות להיות על ידי מיניבוסים או אוטובוסים ולעתים גם הסעות VIP שעולה הצורך ואפילו טיוליות. הסעות אלו שונות בעיקר לפי האופי של הנסיעה והנהגים שצריכים להיות מתחשבים יותר כיוון שבני הגיל השלישי יכולים לחשוש אפילו בכבישים שיחסית יהיו בטוחים, ולעתים יהיו להם דרישות לעצירות מרובות יותר. חשוב לזכור כי הסעות אלו צריכות להיות מותאמות גם לנכים במידה ויש מבוגרים נכים או סיעודיים, כאשר יש צורך במעלון לרכב או רמפה שתעזור להם להיכנס אליו בבטחה.

מה הנקודות החשובות לבחירת הסעה?

•חברת הסעות לגיל הזהב צריכה להיות אמינה. יש לבחון את ההמלצות עליה וכך תוכלו להבין מי מהן עושה רושם ראשוני טוב ומי לא.
•המחיר הוא פרמטר חשוב מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו. תשוו מחירים ובחרו את החברה המשתלמת עבורכם.
•חברת הסעות צריכה להיות זמינה מתי שנוח לכם וזה פרמטר שכדאי לבחון כבר מההתחלה.

כמה עולות הסעות לגיל הזהב?

הסעות לגיל הזהב יכולות לעלות בין מאות לאלפי שקלים וכמו כל הסעה אחרת, קשה מאוד לדעת אפילו את טווח המחירים. הסיבה לכך היא שהמחיר מורכב מפרמטרים שמשתנים מאוד בין הסעה להסעה כך שהמחיר יכול לעתים להיות 800 שקלים ולעתים הוא יכול להגיע עד ל-2000 שקלים. למשל, אם נדרשת נסיעה מאילת לחיפה המחיר יהיה גבוה בהרבה מהמחיר של נסיעה בין תל אביב לחיפה. יום סיור שלם עם רכב צמוד יעלה יותר כיוון שהנהג לא יהיה פנוי לעוד עבודה, אז על הזמן שלו צריך לשלם. אוטובוס יעלה יותר ממיניבוס, רכב טיולית או VIP יעלה יותר משניהם וכמובן יש חשיבות גם לתמחור של החברה עצמה שיכול להשתנות מאוד מחברה לחברה.