קרוואן
כללי

לחגוג אירוע בטבע עם כל המשפחה

טיול בטבע הוא מונח שיכול לעורר שמחה והתלהבות רבה בקרב אנשים מסויימים, ומצד שני לעורר מעט אנטגוניזם אצל אנשים אחרים, המחפשים את הנוחות של בית מלון. יחד עם זאת, אין אדם שאינו אוהב את הטבע, את יופיו ואת החוויה הייחודית שהוא יודע לספק לנו, ולו רק היינו יכולים לצאת לטבע וליהנות מנוחות של בית, היינו כולנו יוצאים לאין ספור טיולים בטבע. ובכן, קרוואנים נגררים הם בדיוק האמצעי שיספק לכם את השילוב של טיול משפחתי בטבע ושל נוחות בית המלון.

לחגוג בטבע לרגל האירוע

אחרי שאמרנו את זה, עריכת אירוע בטבע הוא אתגר מסובך אף יותר וגם קרוואנים נגררים לא יוכלו לסייע לכם להפיק אירוע בטבע העירום ללא התשתיות הנדרשות. מה שכן תוכלו לעשות, הוא לחגוג את האירוע במקום המתאים לכם, ולאחר מכן לצאת לטיול משפחתי בטבע על מנת לחגוג לרגל האירוע. במקרה הזה, תוכלו להצטייד בקרוואן אחד או שני קרוואנים נגררים ולספק לעצמכם את כל התשתית הנוחה לה אתם מצפים גם בלינה על גדות הנחל, או בלב שמורת טבע.

בית קטן, צמוד אליכם בכל מקום

קרוואן נגרר הוא מעין בית קטן שאותו ניתן לחבר אל הרכב הפרטי באמצעות וו גרירה. בתוך הקרוואן תוכלו ליהנות מתשתית ביתית מלאה, לרבות מיטות יחיד נפתחות, מיטה זוגית, פינת ישיבה ופינת אוכל, מטבחון, חדר שירותים ומקלחת, והכל בתוך קרוואן אחד שהולך איתכם לכל מקום. לצאת מהקרוואן ולקפוץ לנחל, לערוך פיקניק בטבע ולחזור להתרעננות בקרוואן הממוזג, זו היא החוויה לה אתם יכולים לצפות כאשר אתם יוצאים לחגוג אירוע משפחתי בטבע.

בחירת גודל הקרוואן גם על פי החוויה המשפחתית שתרצו לחוות

כמו כן, קרוואנים נגררים מספקים לכם את כל הדרוש כדי לאחסן ולקרר מזון, להכין, לבשל ולטגן את כל המאכלים האהובים על בני המשפחה, בנוחות של מטבח ביתי קטן. את הקרוואן שלכם תוכלו לבחור על פי הגודל הרצוי ובהתאם לסוג הרכב הפרטי שאמור לגרור אותו, וכן על פי מידת האינטימיות שתרצו לחוות בטיול. קרוואנים קטנים יכולים להיות צפופים כאשר כל בני המשפחה שוהים בתוכם, אך הם מציעים את אחת החוויות האינטימיות ביותר שתוכלו לחוות בטיול טבע, חוויה שתיזכר על בני המשפחה לאורך שנים ארוכות. לחילופין, תוכלו לבחור קרוואן גדול עם שלל אפשרויות של פתיחה והרחבה באמצעות מנגנונים הידראוליים, הכל בהתאם להעדפותיכם.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר קראוונים למכירה ולהשכרה