בלוג

לא תמיד צריך אוטובוס – השכרת מיניבוס

להפתעת רבים, אוטובוסים או מיניבוסים הם לא רק משומשים על ידי חברות התחבורה הציבורית בארץ. אוטובוסים המובנים עם מושבים רבים ומיניבוסים עם מספר מועט יותר של מושבים, יכולים לספק את הנסיעות ברחבי הארץ בעת השכרה מחברות ההסעות השונות. חברות אלו מספקות את המיניבוס לאירועים שונים כמו חתונות, בר או בת מצווה, טקסים, מסיבות, טיולים מאורגנים, טיולים שנתיים ואפילו טיולים ליום אחד. בשל הצורך המועט באנשים הנוסעים, יש את האפשרות להוזיל במחירי ההשכרה ולהשכיר את שירותיו של המיניבוס.

מבנה המיניבוס

שם הרכב מיניבוס הוא בעצם בשפה הלועזית מיני ובוס, כלומר אוטובוס קטן. לעומת האוטובוס המכיל כ-56 מקומות ישיבה, המיניבוס מכיל 12 מושבים לא כולל הנהג. כמו האוטובוס, המיניבוס מכיל מקומות ישיבה בהם יש מזגן פרטי לכל אדם וגם את הוילון שיכול להסתיר את החלון וההשקפה החוצה היתרון של המיניבוס הקטן הוא שהוא יכול לנסוע בדרכים עקלקלות, מתחת לגשרים ובמקומות צרים יחסית.

הסיבות  השונות שיכולות לספק את שירותיו של המיניבוס

השכרת מיניבוס יכולה להתבצע כשזוג מאושר המארגן חתונה רוצה שקבוצת חברים קרובה תגיע למקום האירוע בקלות ומשכיר את שירותיו של המיניבוס שיחכה במקום מסוים בו נקבע לו להיות, לאסוף את חברי הקבוצה ולנסוע למקום האירוע הנדרש לו. באירועי בר או בת מצווה, יש מוזמנים שאינם בעלי רכבים או יש קושי מעט בחניה במקום האירוע והנער או הנערה החוגגים את האירוע מעוניינים לאפשר ולספק את הקלות בנסיעה של מוזמנים קרובים ובכך משתמשים בשירותי מיניבוס להשכרה. בטקסים גדולים בהם קבוצת חברים מעוניינים להגיע ביחד ולהשתתף באירוע אך הדבר מצריך נסיעה ושימוש בדלק רב, מיניבוס יכול לשרת גם את הקבוצה הרבה אל המקום וגם בחיסכון סכומי כסף רב.

יתרונותיו  של השכרת מיניבוס לאירועים השונים

מיניבוס מכיל תריסר מושבים ובשל גודלו הקטן ומספר האנשים שנעים ממקום למקום בעת השכרתו, אפשר לחסוך כמויות רבות של כסף על הוצאת הדלק למקום האירוע, לקבוע מחיר מדויק בו כל בן אדם הנמצא במיניבוס ישלם ובכך ליהנות מהפרשים רבים בעת תשלומי הדלק וגם בפשטות של אסיפת כל האנשים ביחד וחזרתם לאותו מקום באופן קל ופשוט. באירועים שונים בהם האנשים שותים אלכוהול ובכך יכולים לסכן את חייהם עצמם וחייהם של אחרים, השכרת מיניבוס יכולה להיות הפתרון המושלם לביטחון החיים של אנשים רבים.
באירועים שונים, בטקסים, בטיולים שנתיים, טיולים מאורגנים, טיולים יומיים, נסיעה למסיבה ובנסיעה למקומות שונים, הדבר לא מחייב את השכרת האוטובוס הגדול המכיל מושבים רבים. בעת השכרת מיניבוס אפשר ליהנות ממחיר כולל ונוח לכל בן אדם, בחסכון רב של דלק לכל המשתתפים ובנסיעה הקלה, הבטוחה והפשוטה אל המקום הרצוי. השכרת מיניבוס מספקת גם את החיסכון של אנשים לנהוג ומאפשרת הסעה פרטית למקומות הרצויים ובשעות הנוחות של היום.
מאמר בחסות חברת טופ הסעות – המובילה בתחום.