חברת הסעות באור יהודה

לא מעט תהפוכות עברו על אור יהודה מאז שהוכרזה כיישוב קבע אי שם בשנת 1955. הצמיחה המשמעותית של העיר, שאת פירותיה אנחנו יכולים לראות כיום, התרחשה רק במהלך שנות התשעים. אור יהודה המודרנית לא מזכירה במאום את אור יהודה כפי שנראתה לפני שלושים שנה.

מאז נבנו בה שכונות מודרניות שכוללות בניינים רבי קומות, בתים מדורגים וקוטג'ים ובנוסף הוקם בעיר אתר התעשייה החדשני "יהלום". במרכזה של העיר הצעירה הוקמו מרכזים תרבותיים כמו היכל התרבות והקונסרבטוריון וכן מרכזי פעילות, ספורט ופנאי דוגמת בריכת השחייה, מגרשי הטניס והכדורסל ופארק קינדרלנד. שלא לדבר על הפארק הענק של הקרן הקיימת לישראל, שמהווה אטרקציה תיירותית של ממש.

עם זאת, למרות שהעיר צמחה ופרחה במהלך השנים, תחום אחד עדיין נותר לא מפותח במיוחד והכוונה היא כמובן לתחום התחבורה הציבורית. זוהי הסיבה לכך שרבים מהתיירים המגיעים לעיר וכן לא מעט מתושבי העיר, נוהגים לעשות שימוש בשירותים של חברת הסעות הפועלת באור יהודה לעתים קרובות כל כך.

מצב התחבורה הציבורית בעיר

נכון לכתיבת שורות אלה, מסוף האוטובוסים אור יהודה הוא בהחלט אחת מהתחנות העמוסות שתיתקלו בהן. שכן ממנו יוצאים אוטובוסים לרמת גן, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, פתח תקווה ועוד. עם זאת, ברחבי העיר פועלים שני קווים פנימיים בלבד והגישה לעיר מתבצעת מהצפון ומכיוון מערב למשל, בכביש מרכזי אחד בלבד (כביש 461) ובאמצעות מחלף מסובים הפקוק תמידית.

לאור כל זאת, הדרך הטובה ביותר להגיע לאור יהודה, לצאת מאור יהודה או להתנייד ברחובות העיר, היא באמצעות השכרת שירותי הסעות באור יהודה.

חברת אור ירושלים – הראשונה בהסעות

חברת אור ירושלים היא חברת הסעות מקצועית המספקת שירותי הסעות בכל רחבי הארץ, לרבות אור יהודה והסביבה. החברה מפעילה צי רכבים מגוון הכולל מבחר רכבים מפוארים ומאובזרים לעילא ולעילא ומספקת שירותים מיוחדים ללקוחותיה. בין השאר מציעה החברה שירותי הסעות לנתב"ג, שירותי הסעות לאילת, שירותי הסעות לקברי צדיקים ועוד.

במידה ואתם מחפשים חברת הסעות באור יהודה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע של חברת אור ירושלים וליהנות משירות ברמה שלא הכרתם.