חברת הסעות אופקים

מאז הוקמה בשנת 1955 עברו על העיר אופקים תמורות רבות. אמנם זכתה העיר לקבל מעמד של כזו רק בשנת 1995, אבל מאז ועד היום היא נהנית מתנופת פיתוח של ממש בתחומי המסחר, התרבות והחינוך. כיום ניתן למצוא בעיר את מכללת אופקים, פארק סיירת שקד המשתרע על פני שטח של לא פחות מ- 6000 דונמים, פארק אופקים ועוד.

יש לציין כי בעיר ממוקמים גם מספר אתרים חשובים דוגמת האתר הארכיאולוגי "חורבת מנוח" ומבצר פטיש העות'מאני המכונה גם "קלעת פוטיס". עם זאת, נכון לכתיבת שורות אלה התחבורה הציבורית הפועלת בעיר והקווים המחברים את העיר לשאר חלקי הארץ לא עומדים בקנה אחד עם תנופת הפיתוח הכללית. למעשה אפילו תחנת רכבת פעילה לא ניתן למצוא בעיר.

החדשות הטובות הן שבאמצעות חברות הסעות בעיר אופקים ניתן להתנייד ברחבי העיר, לצאת ממנה ולהגיע אליה בקלות, במהירות וביעילות. למעשה, אם אין בבעלותכם רכב פרטי או אפילו רישיון נהיגה, שימוש בשירותי חברת הסעות יקנה לכם עצמאות רבה.

חברת הסעות אופקים

חברת הסעות אופקים

היתרונות של חברת הסעות באופקים רבים ומגוונים:

  • קיצור זמני הנסיעה באופן משמעותי
  • אין תלות בזמני ההגעה של האוטובוסים
  • חופש פעולה מוחלט ללא תלות במיקום של תחנות ההסעה
  • חווית נסיעה משודרגת מבחינת רמת הנוחות והאבזור
  • יחס אישי ומסור מצד הנהג
  • אפשרות לנסוע בשעות לא שגרתיות בהן שירותי התחבורה בעיר לא פעילים

נעים להכיר, חברת אור ירושלים

חברת הסעות אור ירושלים בע"מ הינה חברת הסעות מקצועית וותיקה המספקת שירותי הסעות בכל חלקי הארץ. החברה מספקת שירותים מיוחדים הכוללים בין היתר הסעות לנתב"ג, הסעות לאילת ואפילו הסעות לקברי צדיקים. בנוסף, החברה מחזיקה בצי רכבים מגוון הכולל אוטובוס מפואר ומאובזר ברמת V.I.P, מגוון מיניבוסים ומבחר טיוליות.

הנהגים המועסקים בחברה אוחזים בשנות ניסיון רבות ומכירים היטב את כבישי הארץ, כך שבמידה ואתם מחפשים כעת חברת הסעות בעיר אופקים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת אור ירושלים וליהנות מחוויית שירות שלא הכרתם. שתהיה לכם נסיעה נעימה!