חברת הסעות עם נהג צמוד
להשאיר את הרכב בבית

זה הזמן להשאיר את הרכב בבית – ולעלות על האוטובוס!

עד היום תמיד התרגלתם לנסוע לכל מקום עם הרכב הפרטי שלכם? אנחנו כמובן מבינים למה-  אתם יכולים לשלוט על המסלול באופן מלא, אתם יכולים להגיע לכל יעד, ויש לכם גם תחושת שליטה. אולם, עם יד על הלב, אתם הרי גם יודעים שיש לא מעט קשיים בכך. ראשית – ההוצאות על הדלק הן פשוט עצומות. שנית – זה מתיש לנהוג כל כך הרבה, מעייף מאד, והגוף לא באמת מתרגל לשגרה הזו כשאתם צריכים לשלב בה גם עבודה, דאגה למשפחה וכיו"ב. אם כך, למה שבפעם הבאה לא תשאירו את הרכב בבית – ובמקום זה תעלו על  אוטובוס?

כל היתרונות בנסיעה באוטובוס.

  • מחיר – קודם כל, אין ספק שנסיעה באוטובוס היא זולה לאין שיעור מהנסיעה ברכב פרטי.  מחירי התחבורה הציבורית בישראל כיום עדיין נחשבים לנמוכים יחסית, ונוחים לכל כיס. אם עד היום התרגלתם לשלם בכל שבוע מאות שקלים על הדלק – הרי שכעת אתם צפויים לשלם מחירים מגוחכים – וזה עוד לפני שציינו הסדרים שונים כגון נסיעות חופשיות לאורך כל היום או החודש באוטובוס, מה שמוריד מאד את העלויות.
  • להגיע באמת לכל מקום – נכון להיום, בעזרת האוטובוס אפשר להגיע באמת לכל מקום – בוודאי אם אתם רוצים להגיע לאזורים מרכזיים כמו מקום העבודה שלכם, מתחמי בילוי וכיו"ב. תוכלו להגיע בקלות לכל יעד, ותוך זמן לא ארוך כבר להיות שם.
  • לא צריך לנהוג – זה באמת יתרון אדיר. במקום להיות לחוצים מהדרך, לשים לב לכל פרט ולהיות דרוכים – אתם יכולים להתרווח בכסא באוטובוס, לקורא ספר, לשמוע מוזיקה, ופשוט ליהנות מהדרך.

אפילו בריא יותר לסביבה

חשוב אף לזכור שהנסיעה באוטובוס בריאה יותר לאיכות הסביבה ואיכות החיים של כולנו – ככל שנרבה לנסוע באוטובוס, כך פחות נזהם את הסביבה עם הרכב הפרטי, יהיה פחות רעש בכביש וגם פחות פקקים – כך שכולם מרוויחים!