הסעות פרטיות
הסעות פרטיות

הסעות פרטיות

למרות שמערכת התחבורה הציבורית בירושלים השתפרה פלאים בשנים האחרונות, עדיין אין שום בסיס להשוואה בינה לבין מערכות התחבורה הציבוריות הפועלות בערי הבירה המתקדמות באירופה. העומס בכבישי העיר, הצפיפות באוטובוסים, רמת השירות במוניות והמסלול הבעייתי של הרכבת הקלה, הובילו לכך שכיום יותר ויותר ירושלמים בוחרים להגיע ליעדם בעזרת הסעות פרטיות.

היתרונות של הסעות פרטיות

אירועים מיוחדים – ישנו מגוון רחב ביותר של אירועים פרטיים שמתבקש להגיע אליהם באמצעות הסעה פרטית. כך, בני זוג יכולים ליהנות מהסעה פרטית בדרך לחתונתם, נערים ונערות יכולים להגיע באמצעות הסעה פרטית למסיבת הסיום של בית הספר התיכון, נער הבר מצווה יכול להגיע עם משפחתו בנוחות לאולם בו מתקיים האירוע או לכותל, למשל.
דיוק מרבי – בניגוד למערכת התחבורה הציבורית – שכבודה במקומו מונח – שימוש בהסעה פרטית אינו תלוי בזמני הגעה לתחנה. באפשרותכם ליהנות מרמת דיוק מושלמת וזמני הגעה מדוייקים, מבלי להגביל את עצמכם על ידי לוחות זמנים שלא תמיד תואמים את סדר היום שלכם.
מינימום חיכוך עם האוכלוסייה – ישנם ימים שבהם לא מתחשק לפגוש אף אדם, זר או מוכר, אך בכל זאת צריך להגיע ליעד מסוים המרוחק מהבית. בימים הללו, הבחירה בהסעות פרטיות היא כמעט עניין של הכרח.
זמינות מלאה – במקרי חירום מומלץ שלא להסתמך על מערכת התחבורה הציבורית. הסעה פרטית ניתן להזמין בכל שעה בדיוק למיקום שבו אתם נמצאים ובכך לחסוך זמן יקר. בין היתר כיוון שהסעות פרטיות לא עוצרות כל כמה מאות מטרים בשביל להוריד ולהעלות נוסעים.

להגיע בשלום עם המקצוענים

חברת שירותי הסעות היא חברה מנוסה וותיקה המפעילה שירותי טיולים והסעות לכל חלקי הארץ. החברה פועלת באישור משרד התחבורה ומפעילה צוות נהגים מיומן ומקצועי העובר הדרכות בטיחות תקופתיות. החברה מספקת ללקוחותיה שירות מקיף הכולל בין השאר הסעות פרטיות לאירועים, הסעות לנתב"ג, הסעות תיירים וסיורים בירושלים וסביבתה ועוד.
צי הרכבים של החברה כולל מבחר של רכבים חדישים ומאובזרים; אוטובוס ברמת VIP, מיניבוסים שונים ודגמים שונים של טיוליות על מנת שנוכל להתאים לכם את הרכב בדיוק לפי הצרכים הספציפיים שלכם.