הסעות עובדים למפעלים

הדרך הפשוטה להגיע לעבודה

הגעה לעבודה בבוקר היא לא הגעה פשוטה. לא משנה באיזה דרך תבחרו אתם תיתקלו בבעיות רבות. אם תחליטו לבוא בתחבורה ציבורית כדי לחסוך בעלויות ולזהם פחות את הסביבה, אתם תגלו שהמשימה לא שפוטה כל כך. תנאי מזג אוויר שונים יהפכו את הנסיעה שלכם לסיוט, כך שחוץ מחודשים אפריל ומאי כנראה שתסבלו מחום קיצוני שיגרום לכם להזיע כל הדרך לעבודה או בגשמים וקור בלתי נסבלים.

ברכב פרטי המשימה יכולה להיות מושלמת מבחינת מיזוג אוויר ונוחות אך כשתיתקלו בפקקים רבים וזמן ההגעה יתארך, אם תבינו שזו טעות. גם מצד המעסיקים הפתרונות האלו לא טובים לחלוטין בגלל העלויות הרבות של דלק לרכבים הפרטיים של העובדים ותחבורה ציבורית שהיא לא אמינה ואיכותית. הסעות עובדים למפעלים ולאזורי העבודה היא הפתרון המושלם.

הסעות עובדים למפעלים: כיצד לתכנן אותם נכון?

  • הסעות עובדים למפעלים בלי ספק הם הפתרון הטוב ביותר. הפתרון הזה נוח ביותר גם לעובדים וגם למעסיקים. מצד אחד העובדים מקבלים שגרה נוחה מאוד כל שיש הסעה קבועה בשעות קבועות ממקום למקום מה שנותן להם אפשרות ליהנות ממסגרת קבועה ונוחה. בצורה כזו כל עובד לא חייב להחזיק רכב וגם אם יש לו רכב, הוא נשאר פוי לרצון המשפחה בלי שהוא צריך להוציא אותו ולבזבז דלק רב בחודש, למרות שזה כאמור חוזר אליו אחר מכן.
  • הסעות לעובדים צריכים להיות מתוכננות היטב לפי האזורים בהם העובדים גרים. בדרך כלל נהוג לעבור עם ההסעות באזורים מרכזיים ובצירי התנועה המוכרים אך אם יש ריכוז של עובדים במקום אחר נכון ביותר לעבור גם שם. הסעות לעובדים צריכות להיות נוחות להגעה וכמובן להיות בשעות גמישות כך שיהיו כמה אפשרויות לחזרה גם לאלו שנשארים שעות נוספות או עובדים במשמרות אחרות.

הסעות לעובדים

הסעות איכותיות בכלי רכב ראויים

אם רוצים הסעות עובדים יהיו הסעות ראויות יש צורך בכלים מתאימים. במידה ותקבעו מיניבוס אחד שיוציא את העובדים שלכם מהמפעל לביתם יכול להיות שהנסיעה תהיה צפופה מאוד ואפילו לא חוקית במידה ויהיו יותר אנשים. חברות ומפעלים רבים פועלים בצורה כזו שיש צורך להירשם להסעה לפני שעולים עליה ולפעמים אנשים נרשמים ברגע האחרון מה שיכול ליצור מצב בעייתי. לכן יש צורך לתכנן היטב את ההסעות ובאיזה כלי רכב יש להשתמש, וכמובן שיהיה נוח וממוזג.