הסעות למקום העבודה
הסעות למקום העבודה

הסעות למקום העבודה

להתחיל את יום העבודה עם הסעות מתאימות
מה יכול לשפר את תפוקת העובדים בצורה מיטבית? מה גורם לעובד לאהוב את מקום העבודה שלו? איך גורמים לעובד לחוש בנוח במקום העובדה? שאלות אלו, מנסים מנהלים רבים לפתור כבר עשרות שנים – והפקולטות לניהול עוסקות בכך לאורך זמן. אולם, אחת התשובות הטובות ביותר שמספקות מענה מעולה לשאלה, נמצאת ממש מתחת לאפכם – ומדובר על שימוש בשירותי הסעות מקצועיים עבור העובדים במקום העבודה. אז איך עובר הרעיון של הסעות למקום העובדה ולמה השירות נחשב טוב כל כך?

הכל על שירותי ההסעות לעבודה

איך זה עובד? – פשוט מאד – אוטובוס הסעות מגיע עד לבתי העובדים או לנקודת איסוף מוסכמת, אוסף את כלה עובדים, מביא אותם ישירות למקום העבודה, וכך כמובן גם בחזור – לוקח את כלה עובדים חזרה לביתם או לנקודת הורדה שהוסכמה ושנוחה לרוב העובדים. ניתן כמובן לקבוע מספר נקודות איסוף שונות במידת הצורך – תלוי בכמות העובדים והפיזור הגיאוגרפי שלהם.

חוסך לעובדים בפקקים – אחת הסיבות שבגללן העובדים נהנים כל כך משירותי ההסעות, הוא שבזכותם הם לא צריכים לעמוד בפקקים. ההסעה לרוב יוצאת מוקדם עוד לפני שעת הפקקים ומעבר לכך – אפילו אם יש פקק, העובד הוא לא הנהג, והוא יכול להתרווח בכסא, לשתות משקה קל, לקרוא עיתון, ולהתחיל את היום שלו בנינוחות, במקום לבזבז את עצביו על פקק התנועה.

בטיחותי יותר – מעבר לנוחות הנהדרת של ההסעה, הרי שמדובר גם על שירות שמבטיח את הביטחון של העובדים שלכם. עובדים רבים לא נוהגים היטב בתחילת היום או אחרי יום עבודה ארוך ומעייף – ואליו נהג מקצועי יוביל אותם למקום היעד בבטחה.

שירות עם שפע של יתרונות

אם כן, לשירותי ההסעות לעבודה, יש לא מעט יתרונות שחשוב שההנהלה תיקח תמיד בחשוב. גם העלויות לא גבוהות במיוחד – כך שזה באמת שירות מעולה.