הסעות לים המלח
הסעות לים המלח

הסעות לים המלח

רוצים להגיע למקום הנמוך ביותר בעולם? מעוניינים להגיע לאי של שקט באמצע כל הרעש? מחפשים אחר חופשה משתלמת? הגיע הזמן לברר על שירותי הסעות לים המלח!

מדינת ישראל מציעה הרבה מאד אזורים יפיפיים לטיולים לאורכה ולרוחבה של הארץ. אחד מן המקומות הפופולאריים והבולטים ביותר בייחוד שבו הוא ללא כל צל של ספק אזור ים המלח. אין זה סוד כי כיום ים המלח הוא אחד מאתרי התיירות המוכרים ביותר בעולם. מאות אלפי אנשים מגיעים מדי שנה בשנה אל האיזור על מנת להתרשם מהגיאוגרפיה, הנוף והתנאים הייחודיים של המקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ.

אך מטבע הדברים מעבר למעמדו בתור יעד תיירותי, ים המלח הוא גם המקום אליו כדאי לקחת את המשפחה לטיול. במרחק של מספר שעות נסיעה בלבד מתל אביב ניתן להשיג הפוגה מושלמת וליהנות משקט טוטאלי. מעבר לכך, כיום יש חברות המציעות שירותי הסעות לים המלח במחיר אטרקטיבי ויוצא דופן.

היתרונות של הסעות לים המלח

נסיעה וטיול בים המלח מחייבים היכרות מקצועית עם האיזור. הנהגים של חברות הסעות המציעות שירות מן הסוג הזה עוברים הסמכה מיוחדת, עומדים לרשות הנוסעים בכל דרישה ומייצרים יתרונות משמעותיים כגון:

– ייעוץ, הכוונה והמלצות לביקורים באתרי תיירות

– שירות מהיר ואדיב על בסיס רכבים חדישים ומפוארים

– מערכות בידור, מיזוג אוויר ובטיחות לנוסעים בכל הגילאים

– אפשרות לשילוב מערכת כריזה והדרכה עבור הנוסעים

– הקפדה מושלמת על עמידה בלוח הזמנים

– שילוב ביקורים באתרי תיירות ושמורות טבע

– אווירה רגועה ושלווה

לא כדאי לנסוע עם הרכב הפרטי אל ים המלח, או לסמוך על קווי התחבורה הציבורית. שירות הסעות לים המלח הוא הדרך הטובה ביותר לנצל את הזמן הפנוי. אפשר להגיע אל איזור ים המלח בעונות המעבר של הסתיו והאביב, או לתכנן טיול דווקא בימי הקיץ. בכל מקרה, הדבר החשוב הוא להקפיד על נסיעה בטוחה בצירי תחבורה מורשים בלבד.

מעוניינים לתכנן טיול בלתי נשכח לים המלח?השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.