בלוג,  הסעות לים המלח

כל מה שצריך לדעת על הסעות לים המלח

מה מייחד את תוואי הדרך לים המלח, ומדוע נחוץ לנו נהג מיומן במיוחד לצורך כך?

הנסיעה לים המלח הינה אחת הנסיעות היפות ביותר בארץ ואולי אף בעולם. הנופים הייחודיים הנשקפים מהחלון בעת שאנו חוצים מרחבים עצומים מארצנו משתנים במהירות עצומה מהמרכז הירוק, לגבעות התרשים של אזור ירושלים ועד לנקיקי האבן המפותלים ולבסוף ים המלח עצמו. למרות היופי העוצר נשימה, הדרך לים המלח מזמנת לנהגי אוטובוס אתגריים ייחודיים. אתגרים אלו כוללים צורך דוחק לנווט בסיבובים חדים אשר ברובם יש לבצעם בכביש כמעט חסר שולים. הפיתולים החדים גם לא מאפשרים לנהגים לראות את הנהגים הבאים מולם, בעיה שהובילה למספר עצום של תאונות לאורך השנים. לכן, חשוב מאוד שהנהג המסיע לים המלח יהיה מיומן ומקצועי.

מהם הדגשים החשובים שיש לשים לב אליהם בבחירת חברת הסעות לים המלח:

כאמור, הנסיעה לים המלח מחייבת תשומת לב ייחודית למספר לא מבוטל של פרטים מצד הנהג. אך בטיחות הנסיעה הינה רק חלק אחד מן הגורמים הקובעים את איכות ההסעות לים המלח, גורמים אלו כוללים בין השאר:

• נוחות האוטובוס: אוטובוסים של חברות הסעות לים המלח נבדלים זה מזה בשנת הרכישה, בותק ובמספר עצום של מאפיינים נוספים. ישנן חברות הבוחרות מסיבות כלכליות לרכוש אוטובוסים דחוסים ככל האפשר, ללא מקום לרגלים לכל נוסע או משענת נוחה. מאחר ומדובר בנסיעה ארוכה במיוחד, כדאי מאוד לשכור אוטובוס נוח, אשר יאפשר לנו להגיע רעננים לים המלח.
• דרישות נוסעים: כדאי מאוד לבחור בחברת הסעות לים המלח אשר תדע להתחשב בדרישות הנסיעה של הנוסעים, ובכלל זאת עצירות שירותים, או עצירות לצורך טיול במקומות נוספים לאורך המסלול. מעבר לסיכום עם החברה, חשוב לוודא שהנהג מיודע על ההסכם.
חשוב מאוד לבחור בחברת הסעות לים המלח לאחר מחשבה מעמיקה.

הסעות לים המלח
מעבר לנושא הבטיחות אשר הינו תמיד במקום ראשון, חשוב מאוד להפיק את מרב ההנאה מהטיול לים המלח. לכן, בחרו בחברה מומלצת ומוכרת, וחפשו חוות דעת עלייה ברשת האינטרנט ובאפליקציות המתאימות.
.