הסעות לחתונה- כדי לעשות שמח

כל אחד רוצה שהחתונה שלו תהיה הכי מאושרת בעולם אך לעתים דווקא כמה עניינים די סמליים יכולים לפגוע בכך. אחד מהם הוא עניין ההסעות, ואם אתם תוהים כיצד זה קשור לאווירה בחתונה ולהנאה שלכם כזוג שמתחתן, תמשיכו לקרוא ותבינו מדוע אסור לכם לוותר על שירותים אלו.

מדוע הסעות לחתונה חשובות?

הסעות לחתונה חשובות מאוד בגלל מספר רב של סיבות אך תחילה יש לדבר על הסיבה החשובה ביותר, הסיבה הבטיחותית: הסעות לחתונה מונעות מהמוזמנים שלכם לנסוע שיכורים. ברגע שהמזמנים שלכם יגיעו לחתונה וייכנסו לאווירה החגיגית, זה ממש לא משנה שיש להם מפתח של רכב בכיס. הם פשוט ייקחו כוס בירה ועוד שוט של וודקה, ועוד כוס של וויסקי ולאחר מכן בירה עם הסטייק. אף אחד לא חושב לא לשתות כאשר הוא באירוע עם בר חופשי, ובטח לא כאשר מדובר בבר אקטיבי שמטייל בין ההמון בזמן הריקודים. כדי למנוע מאנשים לעלות על ההגה שיכורים, תשריינו הסעות.

כיצד ההסעה קשורה לניהול האירוע?

יש עוד יתרון חשוב לקביעת הסעות לחתונה והיא ההגעה של המוזמנים שלכם. אמנם לא כל המוזמנים יגיעו ברכבי ההסעות אך מספיק שאוטובוס אחד או שניים יגיעו ביחד בשעה המתאימה, לא תצטרכו לדחות את החופה שלכם או להרגיש שהאירוע שלכם ריק. יש אנשים רבים שמארגנים את האירוע הכי מושקע שיש אף המוזמנים מגיעים בטפטופים כך שבסופו של דבר חלק מהאטרקציות נעשות בלחץ או שהאירוע עצמו נדחה וזה מעלה את רף הלחץ. כאשר כול המוזמנים מגיעים בהסעות אתם מונעים איחורים וזה חשוב מאוד למהלך הערב.

כיצד ההסעות יכולות לעשות שמח?

אם ניקח את שני הפרמטרים שעד כה דיברנו אליהם ונוסיף להם את העובדה שכאשר ישנה הסעה, כל אחד מהמוזמנים יוכל להגיע ולא משנה איפה הוא גר ואם יש לו רכב או אין, תקבלו חגיגה הרבה יותר שמחה. אולי זה נשמע לכם כמו עניין די קטן ואתם בטח חושבים לעצמכם שמי שאתם מזמינים לחתונה יגיע בכל מקרה, אך זה ממש לא נכון. החברים הקרובים שלכם, בני המשפחה שלכם וכל שאר המעגל החברתי הקרוב יותר אמנם יגיעו ויעשו שמח אך לפעמים גם הם יחד עם שאר המוזמנים יגלו קשיים להגיע בהסעה או במונית וזה יפגע באווירה בחתונה.

הוצאה קטנה והקלה גדולה

עד כה הסברנו לכם מדוע הסעות לחתונה חשובות לאירוע ברמה המורלית אך זה הזמן לדבר אתכם קצת היגיון. חתונה עולה בערך מאה אלף שקל וגם אתם צריכים לשריין 3 אוטובוסים שלמים מחיפה עד לדרום ארץ, במצב הכי קיצוני שיש, ההסעות יעלו לכם עוד 4 או 5 אלף שקלים לכל היותר. בשביל עוד סכום נמוך כזה לשיפור החוויה והבטיחות, לא צריך לחשוב פעמיים. כל מה שנשאר זה לבצע סקר שוק ולבחור את החברה הנכונה.