הסעות ילדים

לא מוכנים להתפשר על הבטיחות של הילדים שלכם? הגעתם למקום הנכון: השאירו פרטים באתר ונתאם מולכם שירותי הסעות ילדים עם החברות המובילות בישראל.

הסעות ילדים דורשות מענה על שורה ארוכה של צרכים ומטרות כאלה ואחרים ויש להקפיד להתאים את סוג ההסעה לצרכים הללו ולמטרות אשר בהן מדובר בכל מקרה ומקרה לגופו. ראשית, חברת הסעות אשר עוסקת בתחום זה חייבת להקפיד על עמידה מלאה ומדוקדקת בלוח הזמנים. נהגי החברה לא יכולים להרשות לעצמם להתעכב ולהשאיר את הילדים ממתינים בתחנות האיסוף וההורדה על כל המשתמע מכך מטבע הדברים. לא משנה אם מדובר על הסעות לגנים, בתי ספר או קייטנות, המקצועיות של הנהגים נמדדת על בסיס יום – יומי ויש לה משמעות בטיחותית גבוהה במיוחד ללא כל צל של ספק.

הסעות ילדים

שנית, רכבי הסעות המיועדים לשרת ילדים אמורים לעבור התאמה בטיחותית מלאה. יש להקצות קצין בטיחות שיבדוק את הרכבים על בסיס יומי, יוודא את תקינות חגורות הבטיחות ויברר לגבי הגבלות של משרד התחבורה או משרד החינוך. המרווחים בין המעברים צריכים להתאים לגיל הילדים וכך גם החלונות, הדלתות והמדרגות. כל אלו יחד קובעים את האופי של שירותי הסעות ילדים ואסור להתפשר עליהם.

בחירת שירותי הסעות ילדים

בעת בחירה של שירותי הסעות אמורים הורים, מחנכים ואנשי חינוך להתייחס אל הנושאים הבאים:

א. ניסיון – רק חברת הסעות מנוסה יכולה לעמוד בצרכים של ילדים בגילאים שונים. הניסיון הוא פקטור משמעותי בבחירת חברת הסעות ויש לו השפעה על הצלחת השירות.

ב. נהגים – מומלץ לתת עדיפות לחברת הסעות המעסיקה נהגים ללא עבר פלילי, עבירות תנועה או הרשעות מיוחדות. הנהגים אחראיים על בטיחות הילדים במהלך הנסיעה והם אמורים להישאר קשובים לצרכים שלהם גם בין התחנות.

ג. צי רכבים – יש אוטובוסים, מידיבוסים או מיניבוסים שאינם מתאימים לילדים. כדאי לבדוק מה כולל צי הרכבים של חברת הסעות ורק לאחר מכן להזמין שירות המיועד עבור ילדים או בני נוער.

צריכים שירותי הסעות ילדים? השאירו פרטים באתר ונספק לכם מידע מלא.