הסעות ואיכות הסביבה
הסעות ואיכות הסביבה

הסעות ואיכות הסביבה

מה הקשר בין שירותי הסעות לבין השמירה על איכות הסביבה?

לרוב כשאנו חושבים על היתרונות של שירותי ההסעות, עולה בעיקר השיקול התועלתני של הנוחות, שכמובן הוא חשוב ואי אפשר להתעלם ממנו – אחרי הכל, זה תענוג לשבת ברכב הסעות גדול וממוזג, כשאפשר להניח את הראש ולנוח, ליהנות מהנופים, ולקבל שירות אדיב מהנהג. אולם, מעבר לתועלת האישית בשירותי ההסעות, חשוב מאד לעמוד על נקודה אחרת: השימוש בשירותי הסעות הוא אף מומלץ יותר לכל שוחרי איכות וניקיון הסביבה, והוא מאפשר לנו לזהם פחות ולפגוע פחות בסביבה באופן ניכר! איך זה אפשרי?

כל הדרכים שבהן ההסעה שומרת על הסביבה

פחות דלק – חשוב שלים לב שכשכמה אנשים נוסעים ברכב הסעות, זה על חשבון מספר מסוים של רכיבים פרטיים. כל רכב פרטי כידוע צורך דלק, והדבר מבזבז את שמאבי הטבע שלנו. לעומת זאת אם במקום 10 רכבים פרטיים למשל, יהיה רכב הסעות אחד – הרי שצריכת הדלק שלו תהיה נמוכה מהם באופן משמעותי, וכך שומרים על הסביבה.
פחות זיהום – גם כאן מדובר על חשבון פשוט. רכבי הסעות מזהמים פחות את הסביבה מרכב פרטי, משום שבאופן יחסי הם מביאים יותר אנשים ליעדם. כך, במקום כאמור עשרה רכבים פרטיים מזהמים – יש רק רכב הסעות אחד עם רמת זיהום נמוכה פי כמה!
פחות זמן על הכביש – רכבי הסעות גם אמורים להגיע ליעדם יותר מהר, כל עוד נקפיד להשתמש בהם – שכן ככל שיהיו יותר רכבי הסעות, יש פחות רכבים פרטיים על הכביש – וכך האפקטים המזהמים יהיו לפחות זמן.
שקטים יותר – מעבר לכך, רכב הסעות אחד לעולם לא ירעיש כמו 10 מכוניות פרטיות, ולכן הוא גם נחשב לרכב שקט יותר ששומר על איכות החיים שלנו.

האיכות באה עם הנוחות!

אם כן במקרה שלפנינו, אין ספק כי האיכות של רכב ההסעות, באה ביחד עם ההגנה על הסביבה, ושמירה על הנוחות של כולנו – ועל כן מדובר על שירות מומלץ בחום מכל היבט.