חברת הסעות
חברת הסעות

ארגון ימי גיבוש כולל הסעות

ימי גיבוש לעובדי חברה מסייעים לשמור על אווירה ארגונית חיובית, המקושרת לרמת אפקטיביות גבוהה במשרד, וכדרך מצויינת למילוי המצברים. כאשר מתכננים ימי גיבוש חשוב לשים לב למספר אתגרים מיוחדים, על מנת שיום הגיבוש יהיה מהנה במידה שווה לכולם, ללא הבדל של מין, גיל, מצב משפחתי או אפילו מצב פיזי. אז איך מארגנים את יום הגיבוש המושלם?

התחשבו בכולם…

גם אם לכם כמארגנים ממש מתחשק לבצע ספורט אתגרי, או לרוץ ברחבי הפיינטבול ולירות במנהל החברה, לא בטוח שזו הפעילות שכולם יאהבו. חשוב לשים לב לגילאי העובדים, ולמצב המשפחתי שלהם. במיוחד אם מעוניינים להזמין את העובדים ובני משפחותיהם ליום הגיבוש.  ימי גיבוש לחברות יכולים להיות ימי כיף, או סיוט מתמשך אם בחרתם בפעילות הלא נכונה.

נסו לדבר עם העובדים ואולי לשלוח אי מייל ארגוני ולתת לעובדים לבחור היכן היו רוצים לבלות. לא חסרים מגוון מקומות ברחבי הארץ שכולם ישמחו להגיע אליהם, כמו חדרי בריחה, לונה פארק, פיקניק בטבע, סיורים בגליל, בירושלים או דווקא מסיבת ריקודים. כל ארגון וההעדפות שלו.

תכננו הסעה למקום

אין דבר שהעובדים שלכם יאהבו יותר משירותי הסעה ליום הגיבוש. תוכלו להשתמש גם בזמן הנסיעה על מנת להתחיל את יום הגיבוש במשימה משותפת, בשירה בציבור, ואפילו במסיבת קריוקי נוסעת. תוכלו להזמין אוטובוסים, מיניבוסים, או אפילו מוניות גדולות שיאספו את העובדים מהמשרד או מהבית וישיבו אותם הביתה עייפים אך מרוצים. קיימים מגוון שירותי הסעה לימי גיבוש לחברות, שבסופו של יום יבטיחו שכולם יגיעו ליום הגיבוש בזמן, לא ידלגו עליו וישובו הביתה בשלום.

מזון, לא רק לנשמה

האורחים שלכם מגיעים רעבים לאירועים השונים, וחשוב להזמין קייטרינג איכותי שיתאים לכל לשון. אם אינכם מכירים את העובדים היטב, נסו לשים לב או לשאול היכן הם אוכלים בצהרים. רבים יוצאים לאכול במסעדות באיזור, ותוכלו לגלות רמזים על ההעדפות הגסטרונומיות שלהם בבדיקה אילו מסעדות הם מעדיפים, או מהיכן הם מזמינים במהלך היום.

לסיכום, תכנון יום גיבוש עשוי להיות אתגר לא פשוט, בכל זאת יש להתאים את היום, את השעה ואת המקום לכולם, אך אם עשיתם עבודה טובה, כולם יזכרו שמי שעומד מאחורי יום הכיף הנפלא הזה זה אתם.